Öğretmenlerimizle tanışın

Dinamik ve deneyimli kadromuz

Türkan Özkan

İNGİLİZCE

1983 yılında Alaşehir’de doğdum ve hala bu şehirde yaşamaktayım. Alaşehir Şehitleri Anadolu Lisesindeki eğitim hayatımdan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü derece ile bitirdim.

Öğrencilik döneminin bitmesi ardından her zaman kendimi ait ve başarılı hissettiğim öğretmenlik mesleğine adım attım. Şehrimizin çeşitli kurumlarında mesleğimi icra ettim. Her geçen gün artan azmim ile hayallerimin peşinde koşarken 16 yılın ardından şehrimize ve öğrencilerime Alaşehir’in ilk ve tek yabancı dil kursunu sunmaktan onur duyarım.

Kurucu müdür olarak yer aldığım kursumuzda 7’den 70’e yabancı dili sevdirmek ve öğretmek adına çıktığımız bu yolculukta günden güne büyüyoruz. MEB destekli kurs sonu onay belgeleri ile taçlandırdığımız İngilizce eğitimimizde başlangıç seviyesinden ileri düzeyde genel İngilizce, iş eğitimleri, YKS, YDS ve okul odaklı sınavlara yönelik çalışmalarımız 12 ay boyunca devam etmektedir.

OKULUMUZ

Kişiye özel egzersizlerle yaş gruplarında çalışıyoruz

Sınıflarımız en fazla 6 kişilik homojen gruplardan oluşur. ActivEnglish’de eğitimler dört temel beceri esaslı okuma, yazma, grammer ve konuşma gelişimi hedefleriyle ilerlemektedir.